Speciální kosmetika THERMAL SENS

prirodni_kosmetika_thermalJe známo, že revmatické bolesti či bolesti kloubů utišují koupele v termálních vodách obohacených o účinné látky, podporující prokrvení. Tyto vnikají do organismu přes pokožku. Nemusíte jezdit zrovna hned do lázní, aby jste si dopřály perfektní a účinnou péči. Přírodní kosmetika Thermal Sens má vynikající výsledky při revmatických potížích a problémech pohybového ústrojí. 

Doporučené je používat současně jako účinnou kúru, a to na revmatické bolesti a na problémy pohybového ústrojí.  

THERMAL KRÉM na revma a bolesti pohybového ústrojí

THERMAL KRÉM na revma je velmi dobrým prostředkem na zmírnění a odstranění revmatických bolestí, je též velmi oblíbený jako profesionální masážní krém aktivních sportovců. 

Krém obsahuje řadu vitaminů především skupiny B, dále vitamin E, kamilkový extrakt, rozmarýnový olej, pšeničné proteiny a minerální komplexy. Klinickými zkouškami byl prokázaný příznivý účinek krému u více jak 80% pacientů!  

THERMAL KOUPELOVÁ PĚNA

THERMAL koupelová pěna je vhodná jako podpůrná léčba při revmatických onemocněních pohybového aparátu a kloubních potížích v kombinaci s THERMAL krémem. Pěna se součaně používá na ošetření pleti a pokožky každého druhu a je doporučována zejména pro citlivou pokožku.

Vhodným doplňkem k této kúře je THERMAL FITNESS regenerační sprchový gel a šampon. 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem