Tělová kosmetika THERMAL SENS

telova_kosmetika_thermal_sens

Pokožka je náš důležitý štít před škodlivými vlivy prostředí. Proto by měla tvořit zdravou, nepřekonatelnou bariéru. THERMAL nabízí touto kombinací tří výrobků dokonalou ochranu pokožky při zachování neuvěřitelně rozložené rovnováhy vlhkosti v pokožce po celý den.

Touto ojedinělou hydratační schopností nedisponují žádné jiné výrobky, byť to někdy deklarují! Pokožka na celém těle tak téměř nestárne a zůstává po celou dobu používání velmi odolná a elastická.

THERMAL HYDRATAČNÍ SPRCHOVÝ GEL

THERMAL HYDRATAČNÍ SPRCHOVÝ GEL obsahuje ve velké míře hydratační látky, které velmi intenzivně zlepšují stav unavené pokožky a pomáhají udržet její přirozenou vlhkost. Po sprchování zůstává pleť hebká a vláčná. Gel má vysokou pěnivost, je pH neutrální a hodí se pro muže i ženy. 

THERMAL KRÉM NA RUCE A NOHY S LÉČIVOU VODOU

Pokožka na rukou i nohou je vysoce namáhána a vyžaduje kvalitní péči. THERMAL KRÉM NA RUCE A NOHY obsahuje výživné složky, díky kterým je pokožka velmi rychle změkčena, dále zabraňuje jejímu zčervenání, podráždění a loupání, lépe se hojí ranky a odřeniny. Krém má antibakteriální a protiplísňové účinky, zabraňuje lámavosti nehtů a pocitu únavy nohou. 

THERMAL TĚLOVÝ BALZÁM S LÉČIVOU VODOU

THERMAL TĚLOVÝ BALZÁM je vyrobený použitím léčivé vody, vzácných olejů a přírodních extraktů. Chrání pokožku před venkovními škodlivými vlivy a zabraňuje případným degenerativním procesům. V některých případech pomáhá i při léčbě exémů a celulitidě, zabraňuje červenání, podráždění a loupání pokožky.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem