Vlasová kosmetika

vlasova_kura_thermal_sensMít bohatou hřívu krásných a zdravých vlasů nemusí být jen sen. Vlasová kosmetika Thermal Sens přináší ojedinělé a spolehlivé přípravky, vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Široké spektrum příznivých účinků vlasové kúry THERMAL s vysokou schopností regenerace vlasového stvolu a folikulu využívá řada známých osobností na celém světě. Mějte vlasy jako celebrity!

THERMAL REGENERAČNÍ VLASOVÝ KRÉM 75g

Je speciálně vyroben jako stimulátor vlasového růstu. Účinné látky THERMAL vlasového krému, díky své originální kompozici, pronikají hluboko ke kořínkům vlasů, regenerují vlasové cibulky a vyživují vlas po celé jeho délce. Je vynikající pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a při tvorbě koutů.

V mnoha případech aktivuje vlasové cibulky a obnovuje růst vlasů na místech, kde jsme se s pleší již smířili. V případě aktivního vypadávání vlasů by se mělo s aplikací THERMAL vlasového krému v kombinaci s THERMAL šamponem začít co nejdříve, aby se minimalizovalo trvalé poškození vlasových folikul!

THERMAL ŠAMPON MULTIVITAMÍNOVÝ 300 ml

THERMAL šampon je vhodné používat v kombinaci s THERMAL vlasovým krémem při nadměrném vypadávání a lámání vlasů, při tvorbě koutů a pleše, opakované tvorbě lupů i na silně poškozené vlasy. Podporuje růst vlasů, zlepšuje jejich pružnost a pevnost.

Je vhodný na všechny typy vlasů. Vlasy nevysušuje, má optimální pH. Napomáhá formování, rozčesávání vlasů a zvyšuje jejich lesk. Šetrně a účinně čistí, lze jej používat i denně. Je vhodný i pro dětské a citlivé pacienty.

Vlasová kúra THERMAL se skládá z 2x THERMAL vlasového krému a 1x THERMAL šamponu 300 ml.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem